4 skvelé tipy na darček pre vašu priateľku

S darčekmi je to takmer vždy zložité, hlavne ak chcete, aby skutočne potešil. Sú ženy, ktoré potešia diamantové náušnice a potom sú také, ktoré majú oveľa radšej osobnejšie darčeky s nápadom. Mimochodom, ak máte pocit, že je čas posunúť vzťah s priateľkou na ďalší level, čo tak vyskúšať zásnubné prstene z bieleho zlata?

1. Diamanty sú večné

Vraví sa, že najlepším priateľom ženy sú diamanty. Pri výnimočných udalostiach sú šperky a hlavne pekné diamantové náušnice skutočne vhodným darčekom. Ako už bolo spomínané, nie každá dáma si potrpí na darčeky tohto druhu čo ale neznamená, že by ju nepotešili. Úplne postačia aj malé, nenápadné náušnice.

2. Kozmetická klasika

Kvalitná kozmetika neurazí žiadnu ženu, teda aspoň pokiaľ nejde o krémy proti vráskam. Obľúbená je aj prírodná a bio kozmetika vhodná aj pre ženy s alergiou alebo citlivou pokožkou. Darovať ale môžete aj profesionálne ošetrenie pleti v kozmetickom salóne.

3. Darujte zážitok

Nehmotné darčeky sú stále populárnejšie, pretože zážitky obvykle pretrvajú dlhšie ako veci. Zážitkom môže byť adrenalínový kyvadlový zoskok ale aj návšteva divadla či romantický wellness na víkend, na ktorom viete, že jej partner daruje zásnubný prsteň z bieleho zlata. Pokiaľ viete, po čom obdarovaná žena už dlho túži a máte možnosť jej to splniť aj narodeniny alebo výročie sú na to ideálna príležitosť.

4. Kurzy a workshopy

Kurz tanca, výroby šperkov alebo varenia - výber je v tomto smere v podstate nekonečný. Stáva sa, že sa na niečo dlho chystáme, ale nevieme si to urobiť čas. Darček v podobe poukážky na kurz alebo workshop môže byť tým správnym "nakopnutím" a možno v sebe obdarovaná dáma objaví skrytý talent alebo sa bude venovať tomu, čo ju baví a bude o poznanie šťastnejšia a spokojnejšia.

Publikované: 28. 07. 2018

Kategória: Ostatní

Autor: Tereza Havelková