Jedlo v Bratislave? Nechajte si ho doviesť až domov!

Máte doma pár hladných krkov, ktorým kvôli pracovným povinnostiam nestíhate navariť? Nenechajte ich o suchom chlebe. Nechajte im doviesť teplý obed. Jedlo v Bratislave až do domu nie je žiadna utópia. S projektom JedloBratislava.sk prišla obľúbená reštaurácia Food House Lamač. Špecializuje sa na modernú gastronómiu a predovšetkým na slovenskú kuchyňu. A služba donášky jedla po celej Bratislave má veľký úspech.

Teplé obedy pre celú rodinu

V týchto dňoch mnohí z nás uviazli vo svojich bytoch a domoch, niekedy na home office. Doma máme starších rodičov, ktorých už je často lepšie ku šporáku nepúšťať. K tomu deti, ktoré zrazu nemajú školské obedy a dožadujú sa teplej stravy nielen večer, ale aj na obed. Stáva sa z vás kuchárka na plný úväzok? Nemusí! Objednajte si domov teplé obedy. Chcete to vyskúšať? Neodkladajte to. V daný deň stačí jedlo objednať do 10:00 a ešte vám ho na obed privezú. Ak vám zachutí, neváhajte si obedy objednať na celý týždeň. Menu je známe vždy na týždeň. A na čom si pochutnáte? Vždy máte na výber z troch jedál. Najedia sa aj vegetariáni, pretože k mäsitému jedlu je obvykle tiež nejaké bezmäsé. V jedálničku sa objavujú aj tradičné sladké jedlá, ktoré urobia radosť nielen deťom. Kľudne si ich objednajte ako jedlo naviac. Deti sa oňho podelia ako o dezert. Ku každému objednanému menu je tiež polievka. Tá je zadarmo.

Čo nájdete v jedálničku?

Tradičné polievky, ako je zeleninová, kapustová, zemiaková s kôprom, fazuľová, boršč, cesnaková aj špenátová. Medzi hlavnými jedlami nájdete strapačky s kyslou kapustou, sviečkovú na smotane, kurací špíz so zeleninou, bravčovú kapsu s plnkou z lesných húb, granatiersky pochod, francúzske zemiaky, kurací rezeň v zemiakovom cestíčku, kurací gordon blue a mnoho ďalších obľúbených jedál. Zo sladkých jedál je to napríklad ryžový nákyp či lievance s jahodovým ragú. Dovoz menu Bratislava – to sú obedy, ktoré budú chutiť aj tým najnáročnejším stravníkom.

Donáška až domov

Ako funguje donáška jedla Bratislava? Môžete si objednať obedy, buď s predstihom, alebo do 10:00 dopoludnia daného dňa. To si objednávate z denného menu. Obed si môžete objednať 7 dní v týždni, takže vrátane víkendu. Smelo sa tak venujte rodine či iným aktivitám a jedlo si nechajte priviesť domov. 4:90 € za menu je naviac výborná cena. Ale hladný žalúdok nakŕmite aj vo večerných hodinách. Od 17:00 si každý deň okrem nedele máte možnosť objednať aj jedlo z bežného jedálničku. Opäť ide o výborné a obľúbené tradičné jedlá. Za doručenie jedla v Lamači dokonca vôbec nič neplatíte. Do iných častí Bratislavy sa platí od 1 do 4 € (Ružinov).

Prestaňte tráviť život v kuchyni

Uvariť si špecialitu? Prečo nie! Ale byť kuchárkou 365 dní v roku? To sa vám určite nechce. Naviac, ak má rodina chuť na tradičnú kuchyňu, je objednávka jedla z JedloBratislava.sk výborným riešením. Menu je lacné a cenu dopravy platíte za donášku. Takže keď objednávate pre celú rodinu, cenu dopravy si ani nevšimnete.

Publikované: 02. 05. 2020

Kategória: Ostatní

Autor: Tereza Havelková