Fyzioterapiou v Bratislave k zlepšeniu vášho zdravia

Fyzioterapia je veľkým pomocníkom v oblasti ľudského zdravia. Je preto nesmierne dôležité venovať jej dostatok pozornosti a to najmä od raného veku. Vývin chrbtice malých detí môžu sprevádzať komplikácie, ktorým sa určitým typom cvičenia môžete ľahko vyhnúť. O aké cvičenie ide a prečo je dôležitá prevencia? Pacienti majú rôzne poruchy chrbtice a s rôznymi diagnózami tak prichádzajú na kliniky, kde je im poskytnutá odborná pomoc. Nikdy nie je neskoro začať s cvičením, ktoré môže dopomôcť k zdravému vývinu vašej chrbtice. Obzvlášť u malých detí je dôležité správne cvičenie pod vedením odborníkov. Správne rehabilitačné cvičenie vám prinesie žiaduce účinky a vy sa tak budete cítiť oveľa lepšie a naplno vo svojej kondícii. Kde teda môžete chodiť cvičiť?

Rehabilitačné centrum

Skvelou voľbou sú skupinové cvičenia, kde stretnete aj ďalších ľudí, ktorí majú podobnú diagnózu ako vy. Je nesmierne dôležité, aby vaše cvičenie bolo správne, k tomu vám pomôžu aj odborníci na klinike AF REHAB – rehabilitačné a vzdelávacie centrum Bratislava. Okrem rehabilitácie poskytujú aj rôzne vzdelávacie kurzy, vďaka ktorým sa mnoho nových vecí o fyzioterapii môžete naučiť aj vy. Na čo všetko sa špecializujú a prečo navštíviť práve toto centrum?

Odbornosť a kvalita služieb

Fyzioterapia v Bratislave už je rozšíreným odborom, v ktorom sa stretnete s viacerými klinikami, ktoré poskytujú rôzne služby. Konkrétne v AF REHAB nájdete špecializované pracovisko pre Spirálnu stabilizáciu – SPS SYSTÉM, taktiež aj odborníkov na Vojtovu metódu, ktorá sa využíva najmä u malých detí. Okrem vzdelávacích kurzov, vďaka ktorým sa veľa naučíte si môžete potrebné fyzioterapeutické pomôcky zakúpiť na ich vlastnom eshope. Kvalitné služby vás posunú na ceste ku plnému zdraviu.

Publikované: 25. 03. 2022

Kategória: Zdravie

Autor: Tereza Havelková