ReFresh bistro vstupuje na slovenský trh a prináša do stravovania svieži vietor

ReFresh Bistro je najväčšia sieť školských bufetov v Česku, ktorá sa chystá rozšíriť svoje pôsobenie aj na Slovensko. S viac ako 50 pobočkami po celom Česku as narastajúcim dopytom zo strany slovenských škôl sa ReFresh Bistro rozhodlo rozšíriť svoje podnikanie aj do susednej krajiny.

V minulých týždňoch bola sieť oslovovaná niekoľkými školami v Bratislave, ktoré sa o ReFresh Bistro dozvedeli a chceli by, aby sa sieť rozšírila aj na Slovensko. ReFresh Bistro túto príležitosť využíva a chystá sa na vstup na slovenský trh. V tejto chvíli je v procese registrácie spoločnosti a administratívnej prípravy.

Za úspechom ReFresh Bistro stojí okrem kvalitných a zdravých jedál aj maškrtná vyhláška, ktorá na trhu umožnila rýchly rast tejto siete bistier. Na Slovensku teraz prebiehajú zákonné zmeny ohľadom potravín predávaných na školách, a preto sa zdá, že je teraz ideálny čas na vstup ReFresh Bistro na slovenský trh.

ReFresh Bistro má ambiciózny cieľ otvoriť na Slovensku niekoľko desiatok nových pobočiek do dvoch rokov. Pokiaľ teda viete o škole, ktorá by mala záujem o spoluprácu s ReFresh Bistro, neváhajte sa s nimi spojiť. ReFresh Bistro je úspešnou sieťou bistier, ktorá sa zameriava na zdravé a chutné jedlo pre študentov a ich rodičov. Má široký výber jedál a ponúka kvalitné stravovanie za prijateľné ceny.

ReFresh Bistro sa teda chystá na rozšírenie svojej pôsobnosti na Slovensko a priniesť tam svoje skúsenosti a úspešný koncept. Sú otvorení spolupráci so školami a chcú ponúknuť kvalitné stravovanie študentom všetkých vekových kategórií. Pokiaľ by ste teda chceli zlepšiť stravovanie na vašej škole, kontaktujte ReFresh Bistro a pomôžte im s rozšírením na slovenský trh.

Publikované: 31. 03. 2023

Kategória: Ostatní

Autor: Tereza Havelková