Singer aj Lada majú svojich nasledovníkov

Pamätáte si na staré šijacie mašiny značky Singer a komunistické Lady? Babičky našich babičiek a neskôr aj naše matky na ne nedali dopustiť. Je nutné povedať, že oprávnene. Šliapacie mašiny boli fenoménom, ktorý dodnes niektoré doma vlastnia.

Moderná doba na mašiny nezanevrela. Ich miesto v domácnostiach ale nahrádzajú automatické šijacie stroje. Singrovky a Lady striedajú Brother a JUKI. Šijacie stroje Brother sú určené k domácemu šitiu a zahŕňajú modely vhodné pre začiatočníkov i vysoko pokročilé a zdatné krajčírky. Japonská značka Brother je známa svojou vynikajúcou kvalitou, špičkovým, bezkonkurenčným dizajnom a dlhoročnou spoľahlivosťou oceňovanou náročnými zákazníkmi naprieč všetkými kontinentmi.

Mercedes medzi trabantmi

Šijete už dlho, chcete si chvíle strávené patchworkom a šitím kabeliek aj odevov maximálne spríjemniť? Váš šijací stroj môže mať automatický odstrih nite, horné podávanie alebo kolennú páku, kedy zdvíhate pätku kolenom a máte voľné ruky. Potom stavte na značku, ktorú používajú aj profíci v odevnom priemysle. Šijacie stroje JUKI sú proste "mercedesy medzi trabantmi".

Túžite sa vyšiť k dokonalosti? Potom vám nesmú chýbať overlocky a coverlocky. Overlocky sú špeciálne šijacie stroje, ktoré dokážu jednoducho začisťovať švy. Zošívajú, strihajú a sú nepostrádateľné pri šití a začisťovaní okrajov pletenín a strečových materiálov. Coverlocky dokážu zakončiť okraje zospodu špeciálnym krycím čiže prádlovým stehom. Vhodné sú pre strečové materiály a pleteniny.

E-shopy s exkluzívnou zárukou

Laicky povedané, užívatelia historických Singeriek by dnes vyvaľovali buľvy na to, čo všetko dnešné šijacie stroje vedia. Vyberajte šijacie stroje na www.nej-sici-stroje.cz a https://eshop.brother-czech.cz, kde je k dispozícii najväčšia ponuka za najlepšie ceny na trhu. Šijacie stroje sú overené kvalitou, nájdete tu značky Janome, Lada, Merrylock, Brother, Singer, Veronica, PFAFF, Bernina, Bobbin, Elna, Gritzner, Husqvarna a Juki. Vyššie uvedené e-shopy sú autorizovanými predajcami a poskytujú komfortné záruky.

Publikované: 08. 02. 2021

Kategória: Ostatní

Autor: Tereza Havelková