Potešte svoju kamarátku kozmetickým darčekom

Či už sa blíži narodeninový deň Vašej blízkej priateľky, svieti v kalendári jej meno alebo ste sa spontánne rozhodli ju prekvapiť maličkosťou, kozmetický darček je zárukou, že vykúzlite na jej tvári úprimný úsmev a v srdci nefalšovanú radosť. Veď predsa kozmetika je srdcová záležitosť každej z nás, však?

Urobte jej radosť kozmetikou, ktorú pravidelne používa

Sprchové gély, šampóny, kondicionéry, či rôzne mlieka a vody na odličovanie pleti sa môžu zdať na prvé pomyslenie ako nudné darčeky, avšak verte, že sa vždy zídu a potešia zároveň! Tento typ darčeku je ako dostať ponožky pod vianočný stromček, prosto vždy potešia.

Prekvapte ju niečím netradičným

Nemusíte zakaždým stavovať len na kozmetickú klasiku. Častokrát sa práve z netradičného darčeku môže následne stať obľúbený produkt, a to aj napriek tomu, že ho doposiaľ ním obdarovaná osôbka nepoznala. Vyskúšajte napríklad kozmetické balíčky, ktoré obsahujú rozmanité produkty značky, ktorú Vaša kamarátka nepoužíva alebo stavte produkty do kúpeľa, vďaka ktorým svojej priateľke doprajete relax a kvalitnú kozmetiku zároveň. Skvelým nápadom môže byť i sérum na podporu rias, či iné rôzne produkty, ktoré prakticky pomôžu.

Podarujte drobnôstku do kabelky

Dámska kabelka je tajomnou komnatou každej z nás, v ktorej sa ukrýva azda všetko. Medzi povinnú kozmetickú výbavu zaručene patria antibakteriálne obrúsky, či gél, ako prvá pomoc, keď nie je poruke možnosť umyť si ruky. Ako kabelkový darček zaručene poteší i balzam, či lesk na pery alebo gél na úpravu obočia, ktoré sa dajú využiť kedykoľvek. Prvá pomoc do kabelky, ktorá sa vždy jednoznačne zíde je aj malý deodorant, či cestovné balenie laku na vlasy. A nezabúdajte, že žiadna dámska kabelka (ani tá, ktorá patrí našej najlepšej priateľke) sa nezaobíde bez malého zrkadielka, aby mohla svoj look skontrolovať vždy a všade. Niekedy postačí podarovať len drobnosť na vykúzlenie malej-veľkej radosti. A povedzme si úprimne, kto predsa pozná obľúbenú kozmetiku ženy lepšie ako jej najlepšia priateľka?

Publikované: 05. 02. 2023 / Aktualizované: 13. 01. 2021

Kategória: Móda a krása

Autor: Tereza Havelková