Snuggs sú menštruačné nohavičky. Prečo ich vyskúšať?

Dokonca aj v dnešnej dobe je tak trochu tabu hovoriť o menštruácii otvorene. Pritom je perióda úplne bežnou súčasťou života väčšiny žien. Firma Snuggs sa tak venuje výrobe menštruačných nohavičiek, ktoré podľa výrobcov vydržia aj desiatky pracích cyklov. Slúži ako skvelá náhrada jednorazových hygienických pomôcok, ako sú vložky či tampóny. Vďaka technickému zdokonaleniu sľubujú ženám, aby svoje „dni“ prežívali vo väčšom pohodlí, pohode a sebaisto. Na rozdiel od ostatných jednorazových pomôcok sú oveľa ekologickejšie. Tip: Nemôžete sa rozhodnúť, či menštruačné nohavičky vyskúšať? Odpovede na najčastejšie otázky vám prezradí táto Snuggs recenzia na Ecoblogu. Autorka článku má s nosením Snuggs skúsenosť a neváhala sa o ňu podeliť s čitatelia.

Aké výhody menštruačných nohavičky Snuggs prinášajú?

Menštruačné nohavičky od firmy Snuggs disponujú rýchloschnúcou savou vrstvou, ktorá vďaka špeciálne vyvinutým technológiám rýchlo pohltí vlhkosť. Navyše nohavičky obsahujú antibakteriálnu úpravu, ktorá sa postará až o 99% baktérií. Súčasťou menštruačných nohavičiek je tiež nepriepustná membrána. Tá neprepustí vlhkosť ani po niekoľkých desiatkach pracích cyklov, navyše vďaka priedušnosti výrazne znižuje riziko vzniku zápachu.Sú vyrobené z vysoko absorpčnej vrstvy, ktorá účinne a spoľahlivo pohlcuje vlhkosť. V produktovom portfóliu nájdete dostupné absorpcie pre slabú až mimoriadne silnú menštruáciu. Veľká výhoda menštruačných nohavičiek je, že sú oveľa viac ekologické ako obyčajné jednorazové hygienické pomôcky. Vydržia 1-2 roky a stačí ich vymeniť raz za 8-10 hodín. Po použití vyperiete.

Ako vám menštruačné nohavičky pomôžu?

Menštruačné nohavičky Snuggs slúžia ako skvelá náhrada za vložky a tampóny. Poskytujú pohodlnú ochranu aj v noci. Môžete ich začať nosiť už pred začiatkom menštruácie, teda nemusíte mať obavy, že pretečiete.

Publikované: 07. 09. 2022

Kategória: Móda a krása

Autor: Tereza Havelková