Kvalitné tričko nemusí stáť desiatky eur len kvôli značke

Kúpiť si tričko býva niekedy veľký oriešok. Tie drahé, od rôznych značiek, sú obvykle kvalitné. Pokiaľ teda nesiahne na fake, čo sa vám vypomstí po prvom vypratí. Za originál ale zaplatíte desiatky eur. Ďalšou možnosťou sú lacné low-end produkty. Ich problémom je ale v 99,9 % tak nízka kvalita, že je tričko často nenositeľné po prvom, alebo niekoľkých vypraniach. Stratí tvar, zostane širšie než dlhšie, často asymetrické, švy okolo rukáv a spodného lemu sa začnú točiť. Veľmi často príde o svoje farby aj potlač. O tú, o ktorú ste vlastne ani príliš nestáli. Ako teda na nákup kvalitného trička?

Kvalita nemusí byť označkovaná

Neplaťte značkám za to, že budete ich chodiacou reklamou. Nekupujte tričká s logami a často nezmyselnými potlačami. Vsaďte na jednoduchosť. Nemusí ísť len o biele tričkáE-shop ČistéOblečenie.sk vás oblečie do pestrých farieb tričiek bez potlačí. Kvalita sa pozná podľa dobre sediaceho strihu vo všetkých veľkostiach, stálych farieb, kvalitného materiálu aj šitia.

Vytvorte si štýl a zjednodušte svoj šatník

Šatníkový minimalismus sa stáva trendom. Neznamená to, že si v ňom ponecháte tri tričká a jedny džínsy. Avšak pokiaľ vychytáte pre seba ten najvhodnejší strih, nemusíte mať potom skriňu preplnenú rôznymi kúskami vzájomne neladiacich kúskov. Vďaka rôznym farbám tričiek v krásnych pestrých farbách pritom môžete vypadať každý deň inak. A predstavte si aj tú krásne upratanú skriňu, kde tričká v rôznych farbách lícujú jedno na druhom. Proste šatník ako zo žurnálu.

Trvalo udržateľná móda

Nemusíte sa sústreďovať iba na bio bavlnu, či zháňať tričká z bambusu. Ekológii prispejete aj tým, že sa na tričku zbavíte zbytočných potlačí či nažehľovacích PVC motívov. Tričká môžete aj veľmi šetrne prať. Napríklad pastelové farby dokážete prať spolu, pretože sa vzájomne nezafarbia. Nezabudnite ani na praktické čierne tričká. Tie sa dajú nosiť aj ako štýlová spodná bielizeň. Sú obľúbené hlavne u mužov. Ženy preferujú biele. Kúpte si ich viac a perte ich naraz.

Dámska a pánska móda bez potlače

V e-shopu ČistéOblečenie.sk kúpite dámske tričká, s krátkym aj dlhým rukávom v niekoľkých strihoch. Vrátanie tielok. Ak hľadáte extra dlhé tričko, môžete si kúpiť bavlnené mini šaty. Bez nášiviek a potlačí nájdete v obchode aj mikiny, fleece oblečenie, šaty, sukne, tepláky, legíny, bundy, vesty, blúzky a košele. Pánske tričká a ďalšie pánske oblečenie kúpite v rovnako širokom sortimente. S dlhým rukávom, s krátkym rukávom, bez rukávu a v mnohých módnych farbách. Nechýbajú ani polokošele, košele, mikiny, bundy, vesty, fleece oblečenie, tepláky či šortky. A kompletný sortiment doplňuje aj oblečenie bez potlače pre deti.

Dobré ceny s ďalšími množstevnými zľavami

ČistéOblečenie.sk ponúka ideálny pomer cena/kvalita. Neplatíte za značku, iba za kvalitu, ktorá stojí za to. Pokiaľ sa rozhodnete kúpiť viac produktov naraz, získavate automatickú množstevnú zľavu 4+1 zadarmo. Takže pri nákupe piatich tričiek získate jedno z nich automaticky zadarmo. A nebojte sa nakupovať viac, zľava sa totiž násobí. U desiatich tričiek máte zadarmo dve, u pätnástich tri. Pri obnove šatníku i nákupe vianočných darčekov sa to môže hodiť.

Publikované: 05. 11. 2019

Kategória: Móda a krása

Autor: Tereza Havelková