Moderné kabelky do voza aj do koča

Kabelky sú pre ženy veľmi dôležité. Jedna nikdy nestačí, no viac modelov za jeden mesiac už pociťujete na svojom rozpočte. V tom prípade si vyberte unikátny a univerzálny model, s ktorým môžete ísť do voza aj do koča, a nikto si pritom nevšimne, že máte stále jeden a ten istý typ kabelky. Pred samotným nákupom by ste ale mali zvážiť niektoré dôležité body, ktoré vám pomôžu vybrať kabelku, ktorá doplní váš tvar tela a vaše oblečenie.

Vaša voľba by mala odrážať vašu veľkosť

Je zjavne nevhodné, keď veľká osoba nosí malú kabelku a naopak malá osoba nesie veľkú kabelku. Toto sú najbežnejšie výsledky nedokonalého výberu, ktoré navyše nemusia ladiť ani s oblečením. Ale aj ženy menšej postavy predsa potrebujú mať pri sebe všetky dôležité veci, ktoré sa do malého modelu jednoducho nezmestia. Ako to v takomto prípade riešiť? Nízko položený model s dlhým ramenom držadla môže pridať výšku, zatiaľ čo vysoká a chudá žena si zasa môže vybrať kabelku s viac okrúhlymi tvarmi. Ak sa však stotožníte s iným obľúbeným modelom, môžete si vybrať aj ten, vždy ale myslite na to, aby sa dal konkrétny typ kvalitnej talianskej kabelky nosiť na všetky príležitosti.

Rozhodujúce slovo má aj rozpočet

A dnes takmer vo všetkom. U kabeliek je ale dobré, ak si v súvislosti s týmto faktom dáte pozor najmä na materiál. Aj keď možno milujete zmenu, meniť každý mesiac svoju kabelku za iný model, je cesta, ktorá vám môže zasiahnuť do rozpočtu. Vyberajte si kožené kabelky, ktoré niečo vydržia. Navyše je tento materiál aj vzhľadovo efektívny, takže sa za svoj nový model určite nebudete musieť hanbiť. Koža je skvelý materiál, pretože ťažko „starne“. Čo je dôvod, prečo je to úžasná voľba pre skvelú investíciu. Tento kúsok môžete mať roky a stále bude moderný, pekný a vhodný ku každému oblečeniu. Nezabudnite na neutrálnejšiu farbu, s ktorou budú kombinácie oblečenia oveľa pohodlnejšie. Udržujte ju v dobrom stave. Vyhýbajte sa veľkým aplikáciám a logám, pretože menej je niekedy viac. A pri kabelkách, ktoré chcete nosiť aj do voza a do koča, to platí dvojnásobne!

Publikované: 29. 05. 2019

Kategória: Móda a krása

Autor: Tereza Havelková