Tip na originálny darček k narodeninám: Ručne maľovaný portrét domáceho maznáčika

Ak vás čoskoro čaká oslava narodenín niekoho z vašich blízkych, pravdepodobne ste dostali pozvánku, lenže s ňou prichádza aj zásadná otázka – Aký darček kúpiť oslávencovi? S tým si nemusíte lámať hlavu, darček sme vyriešili za vás. Máme pre vás užitočný tip na originálny darček - jedná sa o originálne ručne maľované obrazy domácich zvierat, ktoré v sebe skrývajú osobné kúzlo. Pokiaľ vás nápad na darček zaujal, v tom prípade sme si pre vás v nasledujúcich riadkoch pripravili podrobné informácie, ako portrét objednať, ale aj niečo navyše.

Kto portréty zvieratiek maľuje a ako?

Tomuto druhu umenia sa venuje výtvarníčka Barbora Cirklová, na maľovanie používa akrylové farby, ktoré nanáša na bavlnené plátno. Formát obrázku je 40 x 40 cm. Pokiaľ máte farbu, ktorú by ste chceli vyzdvihnúť alebo naopak radšej vynechať, stačí sa s výtvarníčkou dohodnúť. Myslite aj na to, akú farbu majú napríklad vaše steny alebo nábytok, aby portrét bol do miestnosti správne farebne zakomponovaný.

Originálne portréty zvierat si zamilujete na prvý pohľad. O kvalite ručne maľovaných portrétov maznáčikov sa môžete presvedčiť sami na webových stránkach akrylka.cz.

Na vytvorenie portrétu je potrebná výtvarníčka cez email zaslať kvalitné fotografie zvieratka na cirklova.b@gmail.com, fotené ideálne z profilu alebo poloprofilu. Fotografie musia byť kvalitné a ostrá, inak nevyniknú dôležité detaily, ako napríklad srsť alebo fúsky. Pokiaľ máte viac pekných fotografií a neviete si s výberom rady, nezúfajte. Zašlite výtvarníčke viac fotografií a ona vyberie také, ktoré ju zaujmú alebo inak oslovia.

Ako si objednať portrét?

Objednávku je možné uskutočniť na vyššie spomínanom eshope akrylka.sk, akonáhle vyplníte potrebné kontaktné údaje, stačí počkať kým vás výtvarníčka kontaktuje a preberie s vami detaily. Treba podotknúť, že čakacia lehota je okolo jedného až dvoch mesiacov, a preto darček radšej objednajte s dostatočným predstihom.

Publikované: 09. 09. 2021 / Aktualizované: 13. 02. 2023

Kategória: Ostatní

Autor: Tereza Havelková