Prečo by si PVC podlaha mala nájsť miesto u vás doma?

PVC podlahy môžu byť použité v akejkoľvek miestnosti v domácnosti vrátane garáže, telocvične alebo domácej kancelárii. PVC podlaha sa vyznačuje mnohými výhodami, vďaka ktorým si vyslúžila svoje stále miesto v nejednej domácnosti. O aké výhody ide a prečo by ste si ju mali zaobstarať aj vy?

PVC podlaha sa jednoducho inštaluje:

PVC podlaha je skvelou voľbou pre všetkých domácich majstrov. Vyžaduje si len veľmi malú prípravu a razom je na mieste.

PVC podlaha sa ľahko udržiava:

Čistá podlaha pôsobí vždy skvelým prvým dojmom na návštevníkov. Udržať podlahy čisté môže byť náročné prevažne pre domácnosti so zvieratkami alebo s malými deťmi. PVC podlaha je preto ideálnou voľbou.

PVC podlaha je odolná:

Kedysi mali problémy všetky domácnosti - či už išlo o trhanie meraných kobercovdrevené podlahy sa zas deformovali pri kontakte s vodou, keramické dlaždice praskli, ak na nich nedopatrením padlo čosi ťažké. PVC sa ale vyznačuje odolnosťou voči vode aj rozliatym látkam. Nemusíte si dokonca robiť starosti ani s tým, že ju poškodí ťažký predmet. Pokiaľ hľadáte podlahu, ktorá má relatívne nízku a prijateľnú cenu, vydrží dlho a bude schopná odolať opotrebeniu, práve ste ju našli.

PVC podlaha je pohodlná:

Často sa pri výbere podlahy zabúda na jeden veľmi dôležitý faktor - aké pohodlné bude po podlahe chodiť. Možno vašu pozornosť odvedie vzhľad podlahy a estetické hľadisko a na to praktické úplne zabudnete. Pri PVC podlahách si to môžete dovoliť, pretože sú naozaj pohodlné. Sú mäkké a teplé.

PVC podlaha ponúka širokú škálu dekorov a farieb

PVC podlaha je k dispozícii v širokej škále farieb a povrchových úprav, vďaka čomu sa vôbec nemusíte obmedzovať na klasiku. Práve naopak. Môžete si vybrať farbu, ktorá bude ladiť s vašimi doplnkami, nábytkom a okolitými stenami.

Publikované: 26. 08. 2019

Kategória: Bývanie

Autor: Tereza Havelková