Ako poslať balík do Anglicka? Vieme, kto vás tam dokonca vie aj presťahovať

Nevyhovujú vám služby bežnej pošty a zásielkových firiem? Potrebujete do Anglicka prepraviť nadrozmerné balíky či paletový tovar? Alebo sa tam sťahujete? Využite službu Matko a Kubko Logistics LTD. Vďaka firme Matko a Kubko Logistics LTD už nemusíte riešiť zložitú a drahú prepravu do Anglicka. Rozbehli ste firmu alebo e-shop a posielate zákazníkom do Anglicka? Vďaka službám tejto spoločnosti máte možnosť balíky zasielať za cenu 2,20 za kilogram zásielky. Minimálna cena pre balíky do 10 kg je 22 €. Firma pre vás prepraví všetko od listovej zásielky, cez menší aj väčší balík, až pop paletový tovar. Nie je problém prepravovať neskladný tovar, alebo tovar, ktorý vyžaduje špeciálne zachádzanie: bicykle, veteránov, ale aj rôzne poľnohospodárske a iné stroje, sekačky na trávu apod. Majitelia firmy vravia, že prepravia všetko, čo sa vojde do kamiónu. Svoj tovar či prepravovanú zásielku pritom máte možnosť naložiť ako na Slovensku, tak v Českej republike.

Doprava do Anglicka aj naspäť

Nie je problém zásielky prepraviť aj z opačnej strany: teda z Anglicka do Čiech či na Slovensko. V tomto prípade zaplatíte 1,6 libier za kilometer, minimálne 16 £ za 10kg zásielku.

Prepravujete často? Tak to budete mať výhodnejšie

Ak prepravujete pravidelne, môžete využiť aj zvýhodnenú prepravu. Pri objednávke 5 balíkov o hmotnosti 50 kg a viac máte každú šiestu zásielku zadarmo. Firma ale prepravuje zadarmo taktiež balíky pre deti z detských domov, znevýhodnené deti a tie, ktoré potrebujú pomoc. Tieto balíky firma doručí zadarmo.

Ako poslať balík do Anglicka?

Balík do Anglicka môžete odoslať pomocov zberných miest, alebo kuriéra. Zásielky sú prepravované do siedmych dní od objednania služby. Kuriér si zásielku vyzdvihne vždy s predstihom.

Matko a Kubko vás presťahujú

Nie je nič neobvyklého, že sa dnes dlhodobo zdržujeme v Angllicku, či tu trvalo bývame, a potom sa potrebujeme presťahovať späť do Anglicka či do Čiech. Alebo naopak. Aj tieto služby firma poskytuje. Plná dodávka o 10 m3 vás vyjde 800 libier, čo je veľmi výhodná cena. Matko a Kubko Logistics LTD pre vás presťahuje vaše osobné veci aj nábytok.

Publikované: 22. 07. 2019

Kategória: Ostatní

Autor: Tereza Havelková