Projekt Premiére – prečo by vás bývanie v Bratislave malo zaujímať?

Bývanie v Bratislave – pre niekoho splnený sen, pre iného nutnosť. Faktom však je, že hlavné mesto Slovenska sa každý rok stáva útočiskom pre tisícky študentov, párov, ale aj rodín s deťmi. Chcete bývať v Bratislave a neviete nájsť poriadne ubytovanie? Máme pre vás tip! Premiére je projekt, ktorý spustila developerská skupina Finep. Tá má za sebou niekoľko veľkých projektov v Čechách a Premiére je po Jégého aleji druhým počinom na Slovensku. Čo by ste o tomto projekte mali vedieť skôr, než sa naň pôjdete osobne pozrieť?

Krátke predstavenie

Kvalitné byty na predaj Bratislava neponúka veľmi často a aj preto je Premiére bratislavským unikátom. Vďaka variabilným rozmerovým možnostiam obytných jednotiek tu bývanie môžu nájsť singles, páry či rodiny s deťmi. Jedno až štvorizbové byty majú vlastnú lodžiu, balkón či terasu a každý ponúk trak trochu iný, vždy však jedinečný pohľad na mesto.

Poloha, ktorá poteší

Komplex Premiére je zasadený do bratislavského Starého Mesta. Konkrétne ide o Šancovu ulicu, jednu z tepien Bratislavy, odkiaľ je skvelé napojenie na dôležité cestné ťahy, ktoré potenciálnych obyvateľov spoľahlivo dovedú (okrem iného) k letisku alebo železničnej stanici. Spolu s rozvinutou občianskou vybavenosťou v podobe blízkych obchodov, rekreačných miest, reštaurácií, zdravotníckych a výchovných zariadení je to benefit, ktorý ocení každý.

Moderné riešenia ponúkajú niečo navyše

V 21. storočí by mali všetky novostavby Bratislava ponúkať niečo navyše – bohužiaľ, nejde o pravidlo. Pokiaľ však ide o projekt Premiére, jeho noví obyvatelia sa môžu tešiť na extenzívnu zelenú záhradu na poschodí a najmä na trojposchodovú podzemnú garáž, ktorá neponúka len monitorované miesta na parkovanie, ale aj nabíjacie stanice pre elektromobily. Vďaka obytnému komplexu Premiére budete na budúcnosť pripravení po všetkých stránkach.

Publikované: 31. 10. 2018

Kategória: Bývanie

Autor: Tereza Havelková