Projekt Premiére – prečo by vás bývanie v Bratislave malo zaujímať?

Bývanie v Bratislave – pre niekoho splnený sen, pre iného nutnosť. Faktom však je, že hlavné mesto Slovenska sa každý rok stáva útočiskom pre tisícky študentov, párov, ale aj rodín s deťmi. Chcete bývať v Bratislave a neviete nájsť poriadne ubytovanie? Máme pre vás tip!

Premiére je projekt, ktorý spustila developerská skupina Finep. Tá má za sebou niekoľko veľkých projektov v Čechách a Premiére je po Jégého aleji druhým počinom na Slovensku. Čo by ste o tomto projekte mali vedieť skôr, než sa naň pôjdete osobne pozrieť?

Krátke predstavenie

Kvalitné byty na predaj Bratislava neponúka veľmi často a aj preto je Premiére bratislavským unikátom. Vďaka variabilným rozmerovým možnostiam obytných jednotiek tu bývanie môžu nájsť singles, páry či rodiny s deťmi. Jedno až štvorizbové byty majú vlastnú lodžiu, balkón či terasu a každý ponúk trak trochu iný, vždy však jedinečný pohľad na mesto.

Poloha, ktorá poteší

Komplex Premiére je zasadený do bratislavského Starého Mesta. Konkrétne ide o Šancovu ulicu, jednu z tepien Bratislavy, odkiaľ je skvelé napojenie na dôležité cestné ťahy, ktoré potenciálnych obyvateľov spoľahlivo dovedú (okrem iného) k letisku alebo železničnej stanici. Spolu s rozvinutou občianskou vybavenosťou v podobe blízkych obchodov, rekreačných miest, reštaurácií, zdravotníckych a výchovných zariadení je to benefit, ktorý ocení každý.

Moderné riešenia ponúkajú niečo navyše

V 21. storočí by mali všetky novostavby Bratislava ponúkať niečo navyše – bohužiaľ, nejde o pravidlo. Pokiaľ však ide o projekt Premiére, jeho noví obyvatelia sa môžu tešiť na extenzívnu zelenú záhradu na poschodí a najmä na trojposchodovú podzemnú garáž, ktorá neponúka len monitorované miesta na parkovanie, ale aj nabíjacie stanice pre elektromobily. Vďaka obytnému komplexu Premiére budete na budúcnosť pripravení po všetkých stránkach.

Add comment