Aké doplnky stravy si zaobstarať počas letnej sezóny?

Ak je pre vás zdravie veľmi dôležité, teda napríklad aj samotná imunita, stav vlasov, pokožky či nechtov, potom sa zrejme nezaobídete bez vhodných doplnkov stravy. Bohužiaľ, v živote dochádza k rôznym stresovým situáciám, ktoré napríklad spôsobujú vypadávanie vlasov. Rovnako tak sa objavujú zdravotné problémy, ktorým je ale možné s vhodnými vitamínmi predchádzať. V nasledujúcich riadkoch vám preto predstavíme doplnky stravy, ktoré vám určite pomôžu.

Myslite na imunitný systém

V okamihu, keď prestáva imunitný systém fungovať tak, ako by mal, mali by ste ho podporiť doplnkami stravy, medzi ktoré patrí napríklad VITAMÍN D3 10 mg. Slúži k správnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika či fosforu, rovnako tak napomáha správnemu fungovaniu imunitného systému. Rovnako tak na prechladnutie a chrípku pôsobí veľmi dobre EXTRA C 500. Aj v letnej sezóne sa často objavujú bacily, takže sa zrejme nejaké chrípke nevyhnete. V neposlednom rade nesmieme zabudnúť na skvelý prípravok REISHI + Zinok a vitamín C, ktorý slúži na podporu imunitného systému a k udržiavaniu funkcie obehového systému.

Čo keď zaútočí únava?

Bojujete s častou únavou? Chcete sa takýmto stavom vyhnúť, pretože energia je pre vašu prácu, ale aj osobný život veľmi dôležitá? Potom skúste prípravky ako KOFEX. Jedná sa o čistý kofeín obohatený o extrakt z guarany. KOFEX sa dokonca odporúča vodičom na dlhé cesty, aby nezaspali za volantom. Ďalej sa na zníženie únavy a vyčerpanie odporúča IMELO-HLOH plus Horčík, ktorý podporuje srdcovú činnosť a nervovú sústavu. HORČÍK + B6 je ďalší preparát, s ktorým môžete raz navždy zatočiť s únavou a vyčerpaním. Zároveň podporíte správnu funkčnosť svojich svalov. Tak neváhajte a investujte do doplnkov stravy, ktoré vám pomôžu za každej situácie. Počúvajte svoj organizmus a doprajte mu to, čo naozaj potrebuje.

Publikované: 19. 07. 2019 / Aktualizované: 07. 06. 2023

Kategória: Zdravie

Autor: Tereza Havelková