Tipy na Vianočné darčeky: Darujte kozmetiku

Vianoce sú už za dverami a mnohí z nás preto premýšľajú nad dokonalými darčekmi pre svojich blízkych. Môžete sa rozhodnúť pre kreatívne, no tiež praktické darčeky, ktoré zaručene potešia. Čo sa teda radí medzi tie najlepšie vianočné darčeky?

Praktické sady pre mužov

Všetky potrebné kúsky v jednom balení. Presne to vám ponúka unikátna pánska darčeková sada Natura Siberica. Sada v sebe obsahuje až tri produkty, medzi ktorými nájdete šampón na vlasy Neskrotnosť tigra. Šampón vlasy osviežuje, hydratuje pokožku a posilňuje vlasové korienky. Okrem šampónu je v balení tiež krém na tvár. Krém vyživí unavenú aj vystresovanú pleť. Navyše, ochráni vašu pokožku pred nepriaznivým počasím. Sadu zavŕšuje sprchový gél Ľadový medveď, ktorý pokožku nielen očistí a hydratuje, ale aj vzpruží. Ako bonus neodolateľne vonia.

Užitočné exfoliačné ponožky

Exfoliačné ponožky ponúkajú jednoduché ošetrenie nôh. Vaše chodidlá budú vďaka tomuto praktickému kúsku jemné a vyhladené a vy sa pri tom vôbec nemusíte namáhať čistením ani škarabaním kože. Ponožky totiž účinne odstánia odumretú a zrohovatenú kožu z nôh. Koža je odstránená vďaka špeciálnemu zloženiu - trom kyselinám (glykol, kyselina mliečna a kyselina salicylová) a koncetrácii Urei. Ponožky nielen odstránia starú zrohovatelú kožu, no majú tiež revitalizačnú funkciu. Sú preto skvelým darčekom, ktorému sa poteší každá žena aj muž.

Dokonalé darčeky pre ženy

Neviete čo kupiť mame, partnerke, sestre alebo kamarátke? Skvelým vianočným darčekom pre ženu je bez pochýb praktická kozmetická sada. Siahnite po hydratačnej pleťovej sade, ktorá vyživuje pokožku aj v chladnom období. Krásnym darčekom je ale aj základná sada krásy, ktorá pozostáva z krému na ruky a krému na tvár proti starnutiu. Praktický kúsok, ktorý zaručene poteší, je zas cestovná sada pre krásne vlasy s rakytníkom. Skutočne si stačí iba vybrať.

Publikované: 26. 10. 2020

Kategória: Móda a krása

Autor: Tereza Havelková