Bolesti chrbta patria medzi najhoršie – vyriešte ich s Pain Clinic

Bolesť chrbta nás vie úplne vyradiť z bežného života. Nemôžeme spať, sedieť, chodiť, často sa sekundárne prejaví bolesťami hlavy, dokonca migrénou. Akútna bolesť je problém, chronická nás naviac likviduje nielen po fyzickej, ale aj po psychickej stránke. Nie ste v tom ale iba vy. Až 90 % ľudí niekedy za život trápia väčšie bolesti chrbtice. Poďte sa pridať k ľuďom, ktorí ich riešia.

Základom je dokonalá diagnostika

Najväčším problémom je správna diagnostika. Bežné metódy nevedia dať odpoveď na to, ktorá časť chrbtice je príčinou našich bolestí. Preto musí na začiatku stáť predovšetkým perfektná diagnostika. Bez nie je pacient odkázaný iba na lieky, ktoré majú vedľajšie účinky. Bratislavská klinika Pain Clinic vám pomôže vyriešiť bolesti chrbta a na začiatku stojí práve perfektná diagnostika. Teda nájdenie skutočného dôvodu vašich potiaží. Jediným spôsobom pre ich určenie sú algeziologické intervenčné diagnostické postupy, na ktoré sa klinika špecializuje.

Keď prichádza na radu liečba bolesti

V Pain Clinic vám dokážu pomôcť s rôznymi bolesťami chrbtice pomocou blokácie nervov či ich trvalého prerušenia. Pre laika to môže znieť trochu extrémne, ale ide o zákroky, ktoré nijak negatívne neovplyvňujú zdravie, pohyblivosť ani citlivosť. Ďalšou pomocou pri bolesti chrbtice je cielené a lokálne podávanie kortikoidov a rádiofrekvenčná ablácia. U závažných problémov vám klinika pomôže aj laserovou operáciou, ktorá je modernejšou a bezpečnejšou alternatívou k tradičnej operácii.

Kedy do PainClinic?

Stavte sa s akútnou aj trvalou bolesťou chrbtice. Po kvalitnej diagnostike vám bude navrhnutá najvhodnejšia liečba príčin vášho problému. V Pain Clinic vedia pomôcť s bolesťami z fazetových kĺbov, pri akútnej diskogénnovej bolesti chrbtice, pri spinálnej stenóze, s bolesťami zo sakroiliakálneho kĺbu, po neúspešnej operácii chrbtice, pri bolesti rebier, aj pro priškripnutom nerve (ischias či radikulopatia).

Publikované: 30. 07. 2020

Kategória: Zdravie

Autor: Tereza Havelková