Horolezecké potreby Košice – to je Rozlomity sport

Chcete si kúpiť kvalitné horolezecké potreby či iné outdoorové vybavenie? Košičania majú možnosť predajňu Rozlomity sport navštíviť priamo. Skvelý sortiment ale využívajú aj zákazníci z ostatných kútov republiky. A vďaka perfektne zásobenému e-shopu je ich stále viac.

Outdoorová výbava, ktorú odporúčajú profesionáli

Sortiment Rozlomity sport ponúka horolezecké potreby, lezecké potreby (pre lezenie na umelej stene), vybavenie pre vysokohorskú turistiku, lyžiarske potreby a skialpinistické potreby. Veľkú výhodu predstavuje personál obchodu, ktorí tvoria profesionálni športovci. Vybavenie, ktoré predávajú, aj sami používajú. Preto vám vedia odporučiť to najlepšie. V obchode aj v e-shope kúpite športové vybavenie, ale aj oblečenie a obuv pre jednotlivé outdoorové športy. Firma sa špecializuje predovšetkým na sortiment značiek Mammut a Garmont.

Kompletný sortiment horolezeckých potrieb

Súčasťou ponuky obchodu v oblasti horolezeckých potrieb je lezecká výstroj, pomôcky pre Via Ferrata (zaistené cesty), potreby pre zimní lezenie, ale aj vybavenie pre výškové práce. Lezecká výstroj je vždy vyberaná od overených značiek. V košickom Rozlomity sport kúpite lezečky, expreskové sety, laná, karabíny, skoby, friendy, vklínence, slučky, úväzy, istiace pomôcky a blokanty horolezecké prilby, lezecké batohy a ropebagy, bouldermatky, čelovky i lezecké chyty. Ak hľadáte najlepšie vybavené horolezecké potreby Košice, stavte sa v Rozlomity sport.

Zaujímate sa o outdoorové aktivity? Sledujte blog Rozlomity sport

E-shop Rozlomity sport ponúka svojim zákazníkom taktiež zaujímavé informácie týkajúce sa športového vybavenia či tipov na športové aktivity. Na stránkach nájdete napríklad najobľúbenejšie slovenské ferraty, ale trebárs aj dobré rady, ako si vybrať zimnú bundu.

Publikované: 19. 11. 2019

Kategória: Ostatní

Autor: Tereza Havelková