Pánska spodná bielizeň: Výhody a nevýhody

Každý muž by mal vlastniť niekoľko kusov spodnej bielizne. Ide o jeden z najdôležitejších kúskov nášho oufitu. Hoci spodnú bielizeň nevidieť, chráni naše intímne partie a rozhoduje o tom, či sa človek cíti počas dňa pohodlne. Vo všeobecnosti sa pánska bielizeň na tri druhy, ktoré muži nosievajú najbežnejšie. Konkrétne ide o pánske slipy, trenírky a boxerky.

Pánske trenírky

Pokiaľ hľadáte pohodlie a slobodu, trenírky sú pre vás ako stvorené. Neobmedzia váš pohyb a budete sa v nich cítiť komfortne. Môžete ich nosiť pod voľnejšie nohavice. Na výber máte tiež z mnohých farieb a motívov, napríklad z tradičných prúžkov a kociek alebo moderných dizajnov. Voľba je iba vaša. Avšak, aj pánske trenírky majú svoje nevýhody. Keďže sú voľnejšie, nemôžete ich nosiť pod úzke oblečenie. Preto nie sú vhodnou spodnou bielizňou pre mužov, ktorí uprednostňujú obtiahnuté oblečenie.

Pánske boxerky

Boxerky sa radia medzi najobľúbenejšie spodné prádlo, ktoré nosí mnoho mužov uprednostňujúcich moderný štýl obliekania. Boxerky sú pohodlné, vyzerajú skvelo na akomkoľvek type postavy a sú tiež elegantné. Tento praktický kúsok môžete nosiť pod akékoľvek oblečenie. Jeho výhodou je, že vám perfektne obopnú telo, prispôsobia sa vám a nijako nebudú obmedzovať váš pohyb. Čo sa týka nevýhod, niektorí muži boxerky nenosia preto, lebo sa im zdajú pritesné. Ide však iba o otázku preferencií. Aj v tomto prípade máte na výber zo širokej škály dizajnov, ktoré potešia aj tých najnáročnejších.

Pánske slipy

Slipy sa radia medzi najstarší kúsok moderného spodného prádla pre pánov. Vyrobené z kvalitných materiálov poskytujú komfort. Môžete ich nosiť pokojne každý deň a pod akékoľvek oblečenie. Navyše, aj tu máte k dispozícii hneď niekoľko unikátnych dizajnov a farieb, z ktorých si môžete vybrať kúsok vhodný pre vás. Nech sa už rozhodnete pre akúkoľvek pánsku spodnú bielizeň, vyberte si takú, ktorá splní vaše požiadavky z hľadiska dizajnu aj praktickosti.

Publikované: 11. 12. 2019

Kategória: Móda a krása

Autor: Tereza Havelková