Naučte sa využiť váš obchodný talent

Za klesajúcimi tržbami vo vašom podnikaní nemusí byť iba kríza, aj keď zvyčajne býva prvým z vinníkov, na koho sa snažíme zhodiť neúspech. Pokiaľ sa vám vo vašom podnikaní nedarí, je na čase si zosumarizovať váš biznis a pozrieť sa naň kritickým okom.

Pokiaľ si už dlhodobo všímate, že vaše podnikanie už nie je to čo bolo, alebo stagnujete, určite neviňte zo všetkého krízu. Tá tu síce je a nejaký pokles tržieb jej pripísať môžeme, ale ak problém trvá dlhodobo, musíme hľadať príčinu aj inde. Úspešný podnikateľ nie je iba ten, kto zarába tisíce, ale i ten, kto sa snaží akýkoľvek problém riešiť a priznať si ho. Pokiaľ teda chcete byť v kategórii „úspešný podnikateľ“, potom ste vhodným kandidátom na štúdium MBA v programe MBA Sales management. Špecializáciu práve pre na podnikanie a podnikateľov ponúka Cambridge Business School.

Cambridge Business School poskytuje manažérske vzdelávanie v programoch MBA, BBA, DBA a LLM.

Štúdium MBA v programe MBA Sales management vám pomôže priamo s predajom a predajnými technikami. Počas jednoročného štúdia do hĺbky zanalyzujete svoje podnikanie, zistíte, kde sú vaše silné a slabé stránky, preniknete hlbšie do umenia predajných a marketingových techník a skúsení lektori vám poskytnú dostatok užitočných a praktických vedomostí potrebných na zdokonalenie vzťahov so zákazníkmi, osobného rozvoja a psychologického myslenia, s orientáciou na zákazníka. Máte pocit, že vaša súčasná predajná stratégia už nespĺňa aktuálne požiadavky? Počas štúdia sa dozviete, ako si ju vyformovať nanovo tak, aby bola úspešná a prinášala vám výsledky.

Štúdium v tomto programe trvá 1 rok, čo je ideálna doba na získanie nových vedomostí a „prekopanie“ vášho biznisu. Za jeden rok teda začnete úplne nanovo a tentokrát už získate pevné základy a štruktúry, na ktorých môžete stavať tak, aby v prípade ak by prišla kríza, alebo iný neduh, to váš biznis neovplyvnilo. Množstvo ľudí sa pri neúspechu, alebo kríze správa skratovo a neuvážene. Vďaka MBA štúdiu vám to nehrozí, pretože budete pripravený na všetky scenáre. Štúdium poskytuje Cambridge Business School v 2 formách. 100% online MBA štúdium, alebo kombinované MBA štúdium.

Každá kríza má riešenie. Spravte pre svoje úspešné podnikanie maximum. Prihláste sa k štúdiu MBA už dnes na www.cambschool.sk.

Zdroj obrázku: Photon photo / Shutterstock.com

Publikované: 15. 03. 2023

Kategória: Kariéra a financie

Autor: Tereza Havelková