Nožnicové stany zastanú aj úlohu záhradného pavilónu

Púšťať sa teraz do stavby záhadného pavilónu znamená, že zmeškáte polovicu sezónu. Kľudne stavajte, ale okrem toho si kúpte aj záhradný stan. V podobe nožnicového stanu ho potom použijete kedykoľvek sa vám bude zdať, že by sa vám váš záhradný pavilón páčil v inej časti záhrady. Nožnicové stany dokážu na záhradách vytvoriť skvelé prístrešky, ktoré sa ľahko umiestnia tam, kde ich práve chceme mať. Raz nám to vyhovuje uprostred trávniku, inokedy v sade, pred domom či blízko detskej trampolíny. Menia sa naše potreby, záujmy a predovšetkým sa mení naša záhrada. V každú chvíľu je iná a vždy si ju môžeme užívať z iného miesta.

Záhradný pavilón, ktorý postavíte za pár minút

K záhrade záhradný pavilón určite patrí. Jeho stavba je však náročná na čas aj na financie. A záhradné slnečníky ho plnohodnotne nenahradia. Majú horšiu stabilitu a nie sú schopné zatieniť dosť veľkú plochu Niekedy oceníme aj bočné steny, ktoré nás chránia pred nečasom, či naopak pred príliš intenzívnym slniečkom. Alebo pred pohľadmi od susedov či z ulice. Ideálnym riešením je záhradný stan. Je veľmi ľahký, ale s inteligentnou a odolnou konštrukciou, ktorá sa dá jednoducho postaviť a zložiť v jedinej osobe. Nemusíte sa báť, že váš záhradný pavilón nebude mať správny rozmer. Nožnicové stany sa predávajú hneď v niekoľkých veľkostiach. Môžete ich spolu tiež navzájom spojovať. Takže pod nimi usporiadate aj poriadne veľkú party.

Nožnicové stany nepatria len na záhrady

Ak trebárs podnikáte, dokážete nožnicový stan využiť aj pre svoje podnikanie. Jednoducho ho premeníte na promo stánok či na predajný stánok. Poslúži aj na rôznych akciách s priateľmi. Trebárs ak jazdíte na závody, alebo rôzne športové súťaže. Je ideálnym na ryby, do kempu, vlastne kamkoľvek, kam si so sebou chcete vziať ľahký, samoobslužný, ale súčasne spoľahlivý prístrešok.

Publikované: 13. 04. 2021

Kategória: Ostatní

Autor: Tereza Havelková