Ochrana proti ochoreniu – užívajte vitamín C

S prichádzajúcou jeseňou sa mení počasie a ochladzuje sa. Ľudský organizmus sa nestíha v sebaobrane proti vírusom regenerovať a čerpať sily samostatne. Niekedy, počas jesenných sychravých dní nestačí ani teplé oblečenie. Obzvlášť, keď v našich končinách stále úraduje pandémia koronavírusu. Prvou pomocou pre vás môžu byť vitamíny, ktorých zdrojom sú najmä ovocie a zelenina. Prečítajte si aj o ďalších zdrojoch vitamínov a neváhajte sa nimi zásobovať. Ľudský organizmus podlieha veľkému nátlaku, prudké zmeny počasia, únava či stres mu prinášajú záťaž, na ktorú nie je pripravený. Ak chcete skutočne predísť ochoreniam, chrípke či nádche, musíte myslieť dopredu. Prevencia je veľmi dôležitá, a preto by ste mali vitamíny užívať na dennej báze. Keď nestíhate konzumovať ovocie a zeleninu, môžete vyskúšať prírodné produkty založené na mineráloch a vitamínoch. Jedným z nich je aj vitamín C.

Vyskúšajte vitamíny, ktoré vo vašom tele vydržia pôsobiť až osem hodín!

Predstavte si maličkú tabletu, po ktorej užití sa vitamín vo vašom tele bude postupne uvoľňovať a vo vašom tele tak bude pôsobiť až po dobu ôsmich hodín. Ide o doplnok výživy, ktorý vám pomôže k budovaniu obranyschopnosti a zabráni nedostatku vitamínov vo vašom tele. Pri nedostatku vitamínu C je totiž vaše telo vystavené riziku ochorenia a podľahnutiu aj maličkému vírusu.

Lepšie preventívne tablety vitamínu C ako tablety od bolesti či teploty

Ak chcete ostať naozaj zdraví, vyskúšajte produkt spoločnosti NATURVITA – Extra C s postupným uvoľnovaním, ktorý obsahuje deväťdesiat tabliet a jeho odporúčaná dávka je jedna kapsula denne. Produkt nájdete na stránke greenlike.sk, internetový obchod s viacerými doplnkami výživy, ktoré vám pomôžu udržiavať sa v zdraví. Ako sa hovorí, v zdravom tele je aj zdravý duch.  

Publikované: 09. 11. 2021 / Aktualizované: 31. 07. 2023

Kategória: Zdravie

Autor: Tereza Havelková