Prírodné šampóny a ďalšia vlasová kozmetika sú pre vlasy lepšie

Vlasová kozmetika obsahuje zo všetkých kozmetických produktov najviac nevhodných a problematických látok. Nie je pravda, že nám neškodí, pretože ju dávame iba na vlasy. Vždy sa dostáva aj na našu pokožku, a tá obsiahnuté látky absorbuje. A chémia, ktorá má našim vlasom pomáhať, im naopak z dlhodobého hľadiska škodí. Vlasy sú korunou našej krásy. Ale vedia nás pekne potrápiť. Bývajú mastné alebo naopak suché. Trápi nás ich pomalý rast, sú riedke, vypadávajú, šedivejú, lámu sa. To je len pár problémov, s ktorými sa u vlasov stretneme. Práve preto na ne ideme doslova s kanónom. Kupujeme chémiou presýtenú vlasovú kozmetiku, ktorá sľubuje často nemožné. Hrá sa so štruktúrou našich vlasov, otvára ju pri použití šampónu a znovu zatvára kondicionérom. Ale vlasom to zas tak dobre nerobí. Podobne, ako nerobia dobre v tejto kozmetike použité chemické látky nášmu telu. Poďte dať svojim vlasom to najlepšie bez chémie. Kozmetika Hristina je tradičná bulharská prírodná kozmetika vyrobená z čistých prírodných surovín za pomoci unikátnych technológií.

Na vlasy s prírodou

Každý produkt Hristina je vyrobený miešaním prírodných olejov, bylinných extraktov a pramenitej vody bez jedine kvapky chémie. Aj napriek tomu šampóny Hristna perfektne penia. To preto, že využívajú vlastnosti rastliny mydlice lekárskej (Saponaria officinalis). Tá obsahuje prírodný saponín, ktorý pri spojení s vodou úžasne pení. Sortiment vlasovej kozmetiky Hristina ponúka prírodné šampóny, masky na vlasy aj kondicionéry. Kozmetika je bez silikónov, parabénov, sulfátov a bez minerálnych olejov.

Najlepšie prírodné produkty pre vlasy

Najžiadanejším produktom pre vlasy je Prírodný šampón na podporu rastu vlasov s jojobovým, ricínovým, avokádovým a s arganovým olejom. Ďalej šampón obsahuje mydlicu lekársku a výťažky z pŕhľavy dvojdomej, z aloe vera, z rozmarínu, lopúchu väčšieho a esenciálne oleje z monoï a z angeliky lekárskej. Unikátnu receptúru ponúka taktiež Prírodný regeneračný šampón proti vypadávaniu vlasov.

Publikované: 06. 09. 2019

Kategória: Zdravie

Autor: Tereza Havelková