S doplnkami stravy zvládnete jarnú únavu aj vypadávanie vlasov

S príchodom jarného obdobia sa o slovo prihlásia aj únava, vypadávanie vlasov, zlá kvalita nechtov, stres a ďalšie problémy. Ak by ste sa chceli vyhnúť týmto neduhom, nie je nič jednoduchšie ako siahnuť po doplnkoch stravy, ktoré majú jarnú únavu aj stres zmierniť. Doplnkov stravy existuje celý rad, stačí si len vybrať. Pozor si dajte ale na to, aby doplnky boli založené na čisto prírodnej báze, pretože tie sú najúčinnejšie a nedodávajú do vášho tela chémiu, ktorá mnohokrát narobí viac škody ako úžitku. V nasledujúcich riadkoch vám niektoré doplnky stravy predstavíme.

Doplnky stravy na vlasy, nechty aj pokožku

Snáď pre každú ženu je veľmi dôležitá kvalita vlasov, nechtov a pokožky. Ak vlasy začnú vypadávať a nechty sa lámať, nie je to pre nežné pohlavie príliš dobrý signál. V prípade, že hľadáte spôsob, ako vrátiť vlasom niekdajší lesk a nechtom zase pevnosť, vyskúšajte doplnky stravy. Veľmi účinný produkt je BIOSIL plus, ktorý je primárne určený práve na vlasy, nechty a pokožku. V neposlednom rade sa o vlasy, nechty, kosti a pokožku postará preparát ZINOK Forte, ktorý napomáha aj k správnej funkcii imunitného systému.

Ako bojovať so stresom a únavou?

Najprv sa pozrieme, ako je to s únavou. Bohužiaľ, tá je u niekoho permanentná. Káva je často nedostatočná, energetické nápoje zas obsahujú veľa látok, ktoré nie sú telu práve dvakrát prospešné, a tak sa pozrite na doplnky stravy, ako je čistý kofeín s výťažkom z guarany KOFEX. Znížiť mieru vyčerpania a únavy zvládne tiež HORČÍK + B6, ktorý pomôže aj svalom a ich normálnej činnosti. S oxidatívnym stresom bojuje zase SELÉN FORTE, ktorý vaše bunky pred týmto stresom ochráni. Napomáha ešte normálnej funkcii imunitného systému a štítnej žľazy. Ak hľadáte doplnky stravy, všetky vyššie spomenuté nájdete v e-shope greenlike.sk, ktorý sa na doplnky stravy špecializuje. Sú na čisto prírodnej báze, teda do tela nedostávate žiadnu chémiu.

Publikované: 20. 04. 2019 / Aktualizované: 07. 06. 2023

Kategória: Zdravie

Autor: Tereza Havelková