Túžite po zdravých vlasov? Vyskúšajte tieto tipy!

Zdravé a krásne vlasy sú snom snáď každej ženy. Rozhodne sa niet čomu čudovať. V prípade nedostatočnej starostlivosti o vlasy častokrát vznikajú rôzne problémy v podobe rozštiepených končekov či lámavých vlasov. Ako tomu možno predchádzať? Krása a zdravie je odvetvie, ktoré je v dnešnej dobe častokrát spomínané. Do tejto oblasti patria aj vlasy. Aj napriek tomu, že by mali slúžiť pre radosť, v niektorých prípadoch sú s nimi len problémy. Ako im možno čo najlepšie predísť?

Doplnky na vlasy

Výživa je aj v tomto prípade kľúčom k úspechu. Ak túžite po zdravo vyzerajúcich vlasoch, mali by ste sa stravovať čo najlepšie. Základom je dostatok zeleniny, ovocia a bielkovín. Pitný režim je taktiež mimoriadne dôležitý. Avšak niekedy to nestačí a mali by ste do svojho jedálnička zaradiť aj výživové doplnky. Jedným z nich je BIOSIL pre vlasy a nechty z ponuky českej firmy Naturvita. To znamená, že okrem zlepšenia stavu vlasov, posilňuje aj nechty. Tento výnimočný produkt je zložený z čisto prírodných látok, vďaka čomu organizmus nepoškodzuje nejakým spôsobom. BIOSIL patrí medzi prírodné produkty. Obsahuje vitamíny a minerály, ktoré napomáhajú stavu vašich vlasov. Posilňujú ich štruktúru, vďaka čomu sú vlasy pevnejšie a žiarivejšie.

Kvalitný šampón

Ak túžite po zdravých vlasoch, tie správne prípravky sú nevyhnutnosťou. Kvalitný šampón by mal byť zložený z čisto prírodných látok, tak, aby ešte viac vlasy nepoškodil. Používajte aj overené kondicionéry na ľahšie rozčesávanie. Svoju starostlivosť o vlasy môžete doplniť aj maskou, ktorú je potrebné použiť aspoň raz do týždňa. Starajte sa o vaše vlasy ako v bavlnke a vráti sa vám to v podobe žiarivých a pevných vlasov. Taktiež je dôležité používať kvalitnú kefu, ktorá by mala mať jemné zuby. Existujú aj kefy na zväčšenie objemu, či naopak, na ich zjemnenie. Nezabúdajte na doplnky stravy, ktoré sú v tomto prípade nevyhnutné. Pri dlhodobom užívaní sa dostavia okúzľujúce výsledky, ktoré potešia nielen vás, ale aj vaše vlasy!

Publikované: 13. 09. 2021 / Aktualizované: 07. 06. 2023

Kategória: Móda a krása

Autor: Tereza Havelková