Čo si obliecť na rande, aby ste očarili?

Chystáte sa po dlhom čase na rande alebo máte nový vzťah a chcete očariť nie len svojou osobnosťou ale aj oblečením? Rozhodne si nemusíte obliekať nepohodlné sexy šaty a lodičky. Zaujať môžu jeansy a dámske tenisky. Ak patríte k plnoštíhlym dámam kilá zamaskuje ľahká tunika pre moletky.

Hlavne pohodlne

Pokiaľ nejdete na rande do luxusnej reštaurácie alebo do divadla môžete sa obliecť pohodlne a tak, ako je vám to prirodzené. Koniec koncov ak si oblečiete niečo, v čom sa necítite dobre prejaví sa to aj na vaše psychickej pohode a sebavedomí. Keď sa v jeansoch, tričku a štýlových dámskych teniskách cítite "doma" nie je dôvod nútiť sa do elegantnej sukne a priliehavej blúzky. Prirodzenú krásu a vyžarovanie nenahradí žiadne oblečenie. Navyše ak idete na rande do kina, na kávu alebo prechádzku po meste je skutočne len na vás čo si oblečiete. Ženy s ideálnou postavou si môžu obliecť prakticky čokoľvek, ale plnoštíhle ženy a moletky môžu mať so stretnutia zbytočný stres. Ľahké tuniky pre moletky, áčkové sukne alebo dobre padnúce šaty vyčarujú krajšiu postavu aj keď máte nejaké to kilo navyše.

Oblečenie nie je všetko

Muži si samozrejme všímajú oblečenie, ale to nie je všetko. Make-up, vlasy, doplnky - to všetko tvorí spolu s oblečením celok, ktorý by mal pôsobiť kompaktne. Jemné líčenie, upravené nechty a vlasy by mali byť samozrejmosťou. Aj v tomto prípade platí, že by ste sa mali držať toho, čo je vám blízke. Bežne sa maľujete len minimálne alebo vôbec? Potom sa vykašlite na červený rúž a výrazné líčenie očí. Púder, jemný lesk na pery a maskara dokážu viac ako nánosy líčidiel. Preháňať by ste do nemali ani s doplnkami aby ste nepôsobili "lacno" a zatlačili do úzadia svoj outfit. Zabudnúť by ste nemali ani na manikúru a prípadne aj pedikúru, pretože zanedbané nechty pôsobia odpudzujúco a to nie len na mužov.

Publikované: 28. 07. 2018

Kategória: Móda a krása

Autor: Tereza Havelková