Kto chce bývať lepšie, ten si nechá vyrobiť drevený nábytok na mieru

Poďte bývať lepšie a využiť každé miesto do posledného milimetra. Poďte tiež vďaka dobre naplánovanému nábytku menej upratovať a viac si svoje bývanie užívať. No a nakoniec, určite poďte bývať zdravšie. To všetko vám umožní drevený nábytok na mieru.

Nechajte si vyrobiť drevený nábytok na mieru pre byt ako zo škatuľky

Páči sa vám nábytok na nejakej zahraničnej výstave, u známych či v časopise? Nemusí byť k zohnaniu, taktiež môžete mať problém s tým, že ho potrebujete trochu poupraviť. A taktiež môže byť z dielne nejakej top dizajnérskej hviezdy, a teda extrémne predražený. Nechajte si ho vyrobiť na mieru skúseným štúdiom, ktoré si poradí s projektom aj s výrobou v jednom. Takého služby ponúka WSD – interiérové štúdiu Wood Style Design s vlastnou stolárskou dielňou.

Na milimeter presne a taktiež atyp

Veľmi často máme problém zariadiť priestory s atypickými rohmi, s oblúkmi, a samozrejme podkrovie. Aj v tomto prípade je ideálny nábytok vyrobený presne podľa plánu, a nie bežný sektor. Drevený nábytok na mieru dokáže práve podkrovné miestnosti zariadiť tak, aby bol prakticky a zmysluplne využitý každý milimeter priestoru v podkroví. Vďaka presne navrhnutému zariadeniu sa vyhnete tiež rôznym slepým kútom, pár centimetrom nad bežnou skriňou či vedľa nej. To sú miesta, kvôli ktorým musíme častejšie upratovať. Hromadí sa na nich prach. Vstavaný nábytok nám tak dokáže pridať priestor naviac a súčasne ušetrí náš čas pri upratovaní.

Drevený nábytok na mieru, ktorý by mal byť v každej domácnosti

Vstavané skrine na mieru

Niektoré kusy nábytku na mieru byť musia. Vstavané skrine patria do predsiene, do spálne, ale aj do šatne. Tam síce nemusia mať dvere, ale vďaka prepracovanému úložnému priestoru dokážeme šatňu ako takú využiť od steny po stenu a od stropu po podlahu.

Knižnica na mieru

Na mieru by mali byť aj knižnice. Knižnica na celú stenu, to je sen každého knihomoľa. Tak si splňte sen a dajte knihám prestížne miesto, ktoré si zaslúžia.

Detské izby na mieru

Taktiež detské izby na mieru dokážu zázraky. Luxusný detský nábytok s hracími prvkami síce existuje aj ako sektor, ale vyrobený na mieru vie vždy ponúknuť viac. Detskú izbu premení na pirátsku loď, na džungľu, alebo čarodejnícku školu v Bradaviciach.

Kuchyne a obývačky na mieru

Nakoniec nesmieme zabudnúť na kuchyňu. Presnejšie nielen na kuchynskú linku, ale na celý obytný priestor, ktorý dnes obvykle prepojuje kuchyňu, jedáleň a obývaciu izbu. Nábytok musí v tomto otvorenom priestore navzájom ladiť, používať rovnaké či zladené materiály, štruktúry aj farby. Naviac v kuchyni oceníme, keď nám linka sadne presne na milimeter a ponúkne nám vychytávky, o ktoré máme záujem, vrátane zabudovania trebárs aj menej častých spotrebičov.

Publikované: 20. 03. 2020

Kategória: Bývanie

Autor: Tereza Havelková