Luxusné šperky Tous sa dajú zakúpiť aj na Slovensku

V súčasnej dobe na trhu pôsobí veľa značiek, niektoré sú menej známe, iné zase viac. Pokiaľ si potrpíte na šperkoch, zrejme ste už počula o španielskej značke Tous, ktorá má na európskom trhu popredné postavenie. Často je označovaná za symbol luxusu, a to bez preháňania. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme šperky, ktoré si rozhodne zamilujete, a to ako dizajnom, tak aj kvalitou spracovania. Ak sa teda chystáte na oslavu narodenín, svadbu, významnú večeru či inú udalosť, ktorá je pre vás dôležitá, nezabudnite ani na detaily, ako sú náušnice, náhrdelník, prstienok a náramok. Dávno sú preč doby, kedy museli byť šperky honosné, masívne a výrazné. Zohnať sa dajú aj jednoduché kúsky, ktoré podčiarknu vašu ženskosť. Držte sa pravidla, že niekedy je menej viac. Ak zvolíte výrazný náhrdelník, zlaďte ho s jemnými a nenápadnými náušnicami a naopak. Pozrite sa na moderné šperky od značky Tous, ktoré vynikajú na trhu svojou prirodzenosťou, krásou a nevšednosťou.

Šperky s medvedíkom, to je značka Tous

Spomeňte si na detstvo, určite ste mala ako obľúbenú hračku medvedíka. Takýmto obdobím si prejde snáď každé dieťa. Pretože španielsky výrobca klenotov chcel zachovať vo svojich šperkoch detského ducha, rozhodol sa ako symbol zvoliť práve medvedíka. Symbolizuje večnú mladosť. Zlaté a strieborné prstene dámske od značky Tous nevyjdú nikdy z módy. V myšlienkach sa na chvíľu vrátite do detských rokov. Za návrh kultového medvedíka sa zaslúžila Rosa Oriol, ktorá si chcela pripomenúť detstvo. V hlave sa jej tak zrodil jedinečný nápad, prečo nevyrobiť medvedíka zo zlata? V podstate je jedno, koľko rokov vám je, pretože prstene dámske s medvedíkom vyzerajú skvele, či už je vám dvadsať, tridsať, alebo päťdesiat.

Luxusné šperky si zamilovali aj ženy na Slovensku

Do našich končín prišla španielska značka Tous len nedávno, ale aj tak si získala obrovskú popularitu. Samotná spoločnosť existuje od roku 1920, takže na trhu pôsobí už takmer sto rokov. Vznikla v malom mestečku Manresa pôvodne ako hodinárska firma, postupne sa však z tejto malej rodinnej firmy stala najobľúbenejšia značka luxusných šperkov. V ponuke okrem iného nájdete aj zmyselné kabelky a ďalšie skvelé doplnky. Čo sa ceny týka, rozpätie je naozaj široké. Zohnať sa dajú kúsky za 40 euro, ale pokojne aj za viac ako 200 eur. Chcete si kúpiť prstene z bieleho zlata? Zaujali vás tiež prstene s briliantmi? Spoločnosť Tous pre vás má oba varianty prsteňov. Stačí sa pozrieť do internetového obchodu tous.sk, kde nájdete okrem luxusných šperkov tiež kľúčenky, kozmetickú tašku, peňaženky, dáždniky a kabelky. V ponuke nechýbajú zmyselné parfumy a hodinky. Produktové portfólio je vskutku pestré, stačí si len vybrať.

Publikované: 30. 08. 2019

Kategória: Móda a krása

Autor: Tereza Havelková