Vyberte partnerovi pánske okuliare cez internet

Kedysi sa mohol zdať nákup okuliarov cez internet nemysliteľným. Dnes je všetko inak. Nechce sa vášmu manželovi či priateľovi obchádzať očné optiky? Vyberte spolu pánske okuliare na internete. Potrebuje váš partner nové pánske okuliare? Internetový e-shop Okuliaroveramy.sk ponúka pánske okuliare od 31 €, až po luxusné dizajnové okuliare značiek Ray-Ban, C-Zone, Crocs a ďalšie. Výber moderných obrúb je obrovský a len ťažko mu môže bežná optika konkurovať. Medzi okuliarmi si vyberiete konzervatívnejší aj extravagantnejší model. Záleží len na tom, v ktorom sa bude váš partner lepšie cítiť. Možná, že dostane poprvé chuť zaexperimentovať. Tak ho v tom podporte.

Z e-shopu vám nepošlú iba okuliarový rám, ale kompletné okuliare

Nezabudnite si preto do vašej obruby objednať tiež šošovky. K dispozícii sú tvrdené plastové šošovky, šošovky s antireflexnou vrstvou, stenčené šošovky 1,6 s prémiovou antireflexnou vrstvou, samozafarbovacie šošovky do hneda aj do šeda, taktiež zrkadlové šošovky a Blue Control šošovky vhodné pre prácu na počítači. TIP: Okuliare-pánske – objednajte si ich online. Pri objednávke správne špecifikujte, aké nosíte dioptrie. Potrebné údaje vám povie váš očný lekár a nájdete ich aj na recepte. Skontrolujte si tiež PD hodnotu. Môže byť súčasťou receptu, alebo si ju zmerajte. Jedná sa o hodnotu, ktorá umožní správne vycentrovať vaše šošovky a ide o vzdialenosť vašich zorníc. S pravítkom si ju veľmi jednoducho premeriate pred zrkadlom. Bez tejto hodnoty vám okuliare správne nesadnú a nebudete cez šošovky dobre vidieť.

Trendy pre pánske okuliare

Zaujíma vás, aké pánske okuliare sa práve teraz nosia? Veľkým hitom sú masívne kovové okuliare v šedom odtieni. Nosia sa tiež masívne plastové retro okuliare. Nemusíte sa vyhýbať ani farbám. Atraktívnou je modrá aj červená. Hodí sa pre celú obrubu, aj keď je použitá len na rúčkach rámu.

Publikované: 19. 04. 2020 / Aktualizované: 07. 06. 2023

Kategória: Móda a krása

Autor: Tereza Havelková