Pokúste sa zbaviť nekonečných problémov a pomôžte si s erotickými pomôckami

Skutočnosť, že sex je vynikajúcou liečbou mnohých chorôb, bol známy už pred dvadsiatimi rokmi. Starí čínski lekári, ktorí sa môžu nazvať prvými praktikantmi sexuálnej terapie, boli presvedčení, že láska predlžuje život a pomáha zbaviť sa chorôb. Hlavnou vecou je vedieť, ako tento nástroj používať! V dnešnej dobe uprednostňujú skeptickí ľudia rozumné dôkazy. My vás ale presvedčíme, že to nie je žiadny mýtus a klam. Sex je pre náš život prirodzenou potrebou a zaisťuje nám fungovanie dôležitých častí tela. Preto by ste si ho mali užiť čo najviac. Nič predsa netrvá večne, a dokonca ani úspech alebo zlyhanie.

Proti chladu

Čo je príjemnejšie: horká tabletka alebo silný orgazmus? Odpoveď je zrejmá. Alternatívou pre antipyretiká je tento príjemný a intímny kontakt, ktorý si môžete oživiť zaujímavou erotickou pomôckou.

Prečo?

Podľa vedcov na univerzite v štáte Pennsylvánia majú ľudia, ktorí pravidelne vykonávajú sex, viac ako 30 % protilátok nazývaných imunoglobulín, ktoré posilňujú imunitný systém, oveľa lepšie ako u ľudí, ktorý v sexe abstinujú.

Zbaví vás bolesti

Viete, že sex vám pomáha zbaviť sa bolestivých pocitov, či ide o migrénu alebo bolesť zubov? Namiesto utrpenia a užívania analgetík sa milujte a nebojte sa opäť použiť análne kolíky.

Silný liek proti depresii

Sex vám pomôže sa zbaviť aj sezónnej depresie alebo zlej nálady. Hormóny radosti, ktoré sprevádzajú túto činnosť, plus blízkosť milovaného človeka vám predsa pomôžu vidieť svet v ružovej farbe! Doprajte si ho, pokiaľ možno pravidelne a čo najviac. Nemá žiadne vedľajšie účinky a naozaj funguje a nepotrebujete zaň nikomu platiť, teda aspoň predpokladáme :-)

Publikované: 28. 02. 2019

Kategória: Vzťahy

Autor: Tereza Havelková