Tienenie, ktoré sa vám prispôsobí a vytvorí ideálne podmienky na relax

Máte krásny záhradný nábytok, no jeho a vašej ochrane pred slnkom, dažďom a vetrom chýba správne prístrešie? V tom prípade by ste si mali zaobstarať špeciálnu bioklimatickú pergolu.

Je to moderný typ tieniacej techniky, ktorá sa vám dokonale prispôsobí a vytvorí na záhrade alebo terase ideálne podmienky na relax.

1. Moderná bioklimatická pergola

Bioklimatická pergola sa neustále prispôsobuje poveternostným podmienkam, aby vo vnútri ponúkala stálu príjemnú atmosféru. Zaznamenáva aj ten najmenší výkyv počasia a reaguje naň, samozrejme s minimálnou spotrebou energie. To sa realizuje pomocou nastaviteľných lamiel na streche. Regulujú slnečné žiarenie, prirodzenú cirkuláciu vzduchu a chránia pred dažďovou vodou.

Dažďový žľab odvádza dažďovú vodu preč. Regulácia je automatická, no stlačením tlačidla si ju môžete prispôsobiť svojim individuálnym potrebám. Modernú bioklimatickú pergolu môžete využívať takmer celoročne.

2. Výhody, ktoré v praxi oceníte

Výhody štýlovej lacnej pergoly sú obrovské, takže vám toto riešenie poskytne maximálny komfort.

V bioklimatickej pergole je vždy ideálna klíma. Pergolu je možné využívať takmer celoročne. Lamely sa regulujú automaticky alebo manuálne, v závislosti od zvoleného modelu.

Pri ovládaní pergoly je zaručená minimálna spotreba energie. Sofistikovaná technológia okamžite reaguje na všetky poveternostné podmienky. Premyslené ventilačné systémy zaisťujú ideálne teploty. Ako bonus je možné na pergolu nainštalovať osvetľovací systém.

Ak si teda chcete vytvoriť obývaciu izbu pod holým nebom a na čerstvom vzduchu, neváhajte si pomôcť s týmto unikátnym systémom, s ktorým budete, vďaka jeho vysokej kvalite, spokojní dlhé roky.

Publikované: 30. 05. 2022

Kategória: Bývanie

Autor: Tereza Havelková